BILT Sp. z o.o.

O Firmie

Nasze Przedsiębiorstwo działa od 1990 roku.
Jesteśmy firmą rodzinną zbudowaną w oparciu o kilkupokoleniowe doświadczenie zarówno w produkcji spożywczej jak i działalności handlowej.
Zajmujemy się produkcją wysokocukrowych rożków do lodów (w różnym asortmencie), wytwarzamy suchy lód (granulat o wymiarach 3 i 16 mm), jesteśmy producentem opakowań z folii termoformowalnej PET (np. wieczka do lodów). Stale unowocześniamy nasz park maszynowy i poszerzamy ofertę o nowe produkty.
Od 1994 roku posiadamy status Zakładu Pracy Chronionej. Nasza Firma stara się spełniać oczekiwania swoich klientów, oferując im najwyższą jakość wyrobów i usług. W działania naszej firmy, wdrożyliśmy system HACCP (ISO 22000), mający za zadanie kontrolę procesów produkcyjnych, system BRC oraz system zapewnienia jakości ISO 9001. Dzięki takim rozwiązaniom, mamy pewność, że klient otrzyma produkt o wysokiej jakości. Działając, przestrzegamy wszelkich zasad GHP (Dobra Praktyka Higieniczna), jak również i zasad GMP (Dobra Praktyka Produkcyjna). Czujemy się zobowiązani, by zapewnić Państwu produkt, który okaże się rozwiązaniem najbardziej trafionym. Nasz sukces zawdzięczamy naszym klientom, a więc dbamy o nawiązywanie relacji, ich podtrzymywanie i pielęgnowanie. Zadowolenie ludzi, którzy nam zaufali, jest dla nas największą nagrodą i wyróżnieniem. Z tego miejsca dziękujemy wszystkim, którzy nam ufając, współpracują z nami już od wielu lat.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.